MENTOR Doradztwo i Księgowość Magdalena Ślęzak
MOBILNA KSIĘGOWOŚĆ
 

Biuro Mentor Doradztwo i Księgowość świadczy usługi dla mikro, małych i średnich firm.

Na rynku działa od grudnia 2009 roku, na podstawie wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej nr 4661/2009, prowadzonej przez Wójta Gminy Suchy Las.

Pomysł i plan stworzenia własnej firmy o tym profilu, powstał w roku 2005, a do realizacji tego zamierzenia posłużyło konsekwentne dążenie do zdobycia specjalistycznego wykształcenia i doświadczenia w dziedzinie, która stała się moją pasją.

Kierując się mottem „Kto chce szuka sposobu, kto nie chce - szuka powodu”, wciąż dążę do efektywnego wykorzystania swoich umiejętności, jestem członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce w oddziale w Poznaniu, regularnie odbywam szkolenia  zakresu prawa podatkowego, prawa pracy i prawa gospodarczego, których znajomość jest niezbędna, w celu rzetelnej obsługi i utrzymania jej jakości na najwyższym poziomie.

Jako właściciel firmy, wszelkie usługi świadczę osobiście, a moje kwalifikacje poparte są solidnym wykształceniem oraz długoletnią, trwającą od 2001 roku praktyką zawodową w obsłudze księgowej i gospodarczej zarówno większych spółek jak i mniejszych podmiotów gospodarczych.

Misją firmy jest wspieranie klientów w dążeniu do ich celów.

W odpowiedzi na zaufanie, którym mnie obdarzają, staram się wychodzić naprzeciw potrzebom, mającym wpływ na podejmowane przez nich decyzje gospodarcze.

Zaangażowanie w sprawy obsługiwanych firm i pozytywne relacje z klientem, dają mi satysfakcję z wykonywanego zawodu i stają się jednocześnie motorem do dalszego działania.

Dążąc do tego, aby moja praca była jeszcze lepiej postrzegana i doceniana przez usługodawców, regularnie tworzę i wprowadzam udoskonalające ją procedury. Ich zadaniem jest zachowanie standardów obsługi o najwyższej jakości.