MENTOR Doradztwo i Księgowość Magdalena Ślęzak
MOBILNA KSIĘGOWOŚĆ
 

Biuro Mentor Doradztwo i Księgowość świadczy usługi dla mikro i średnich firm.

Na rynku działa od grudnia 2009 roku, na podstawie wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej nr 4661/2009, prowadzonej przez Wójta Gminy Suchy Las.

 

 

 

Pomysł i plan stworzenia własnej firmy o tym profilu, powstał w roku 2005, a do realizacji tego zamierzenia posłużyło konsekwentne dążenie do zdobycia specjalistycznego wykształcenia i doświadczenia w dziedzinie, która stała się moją pasją.

 

Kierując się mottem „Kto chce szuka sposobu, kto nie chce - szuka powodu” wciąż dążę do efektywnego wykorzystania swoich umiejętności, kontynuując naukę i przygotowując się do egzaminu na doradcę podatkowego.

 

Jako właściciel firmy, wszelkie usługi świadczę osobiście, a moje kwalifikacje poparte są solidnym wykształceniem oraz długoletnią, trwającą od 2001 roku praktyką zawodową w obsłudze księgowej i gospodarczej zarówno większych spółek jak i mniejszych podmiotów gospodarczych.

 

 

Misją firmy jest wspieranie klientów w dążeniu do ich celów.

 

W odpowiedzi na zaufanie, którym mnie obdarzają, staram się wychodzić naprzeciw potrzebom, mającym wpływ na podejmowane przez nich decyzje gospodarcze.

Zaangażowanie w sprawy obsługiwanych firm i pozytywne relacje z klientem, dają mi satysfakcję z wykonywanego zawodu i stają się jednocześnie motorem do dalszego działania.

Mobilność biura rachunkowego, jest wygodną opcją dla wszystkich zabieganych, pozwalającą zaoszczędzić ich czas i pieniądze. Dla mnie to radość, że mogę oferować Wam więcej, dzięki czemu MENTOR na co dzień jest bliżej swoich klientów.

Dążąc do tego, aby moja praca była jeszcze lepiej postrzegana i doceniana przez usługobiorców, regularnie tworzę i wprowadzam udoskonalające ją procedury. Ich zadaniem jest to zachowanie standardów obsługi o najwyższej jakości.