MENTOR Doradztwo i Księgowość Magdalena Ślęzak
MOBILNA KSIĘGOWOŚĆ
 
Biuro Księgowe MENTOR, zajmuje się prowadzeniem ksiąg handlowych i podatkowych oraz rozliczeniem podatkowym, obsługą kadr, płac i ZUS, doradztwem związanym z bieżącym  prowadzeniem działalności gospodarczej, w tym organizowaniem szkoleń dla Waszej kadry administracyjnej, sporządzaniem analiz ekonomicznych oraz biznes planów.

Właściciele Firm, których dokumentacją księgową zajmował się inny podmiot i którzy zdecydowali się na współpracę z  MENTOR, mogą skorzystać z usługi polegającej na weryfikacji poprawności rozliczeń podatkowych wstecz.


Księgowość mobilna, świadczona cyklicznie lub sporadycznie, jest wygodnym rozwiązaniem zarówno dla tych z Państwa, którym brak czasu nie pozwala dostarczyć w umówionym terminie dokumentacji księgowej do biura rachunkowego, jak również dla tych, którzy chcą korzystać ze szkoleń dla pracowników czy konsultacji we wskazanym wcześniej miejscu i określonym czasie.

Problemu nie stanowi również sytuacja, gdy klient chce skorzystać z usług biura przy jednoczesnym zachowaniu dokumentacji dotyczącej firmy, fizycznie we właśnej siedzibie. Bez względu na to czy posiada własny system księgowy i chce kontynuować zapisy w jego bazie, czy skorzystać z oprogramowania oferowanego przez biuro, wszystkie opcje są do uzgodnienia. 


Ceny usług nie są wygórowane, a ustalane są indywidualnie, w zależności od formy organizacyjno prawnej firmy, ilości pracowników oraz ilości dokumentów do przetworzenia podczas miesięcznego okresu rozliczeniowego. 

Kompleksowa obsługa jednoosobowej działalności gospodarczej na Podatkowej Księdze Przychodów i Rozchodów już od 100 zł netto.Świadczone usługi księgowe w ramach:


Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, karta podatkowa
Księga przychodów i rozchodów
Księgi handlowe
Obsługa kadrowo, płacowa
Sporządzanie ewidencji dla celów VAT
Deklaracje do US: PIT, CIT, VAT, VAT-UE, PIT-11, PIT-4
Deklaracje do ZUS
Deklaracje do GUS
Deklaracje INTRASTAT
Sporządzanie sprawozdań finansowych rocznych
Weryfikacja nieprawidłowości i nadrabianie zaległości Nowych Klientów
Sporządzanie biznes planu
Sporządzanie analizy finansowo ekonomicznej
Sporządzanie rozliczeń podatowych rocznych